© All rights reserved.
Copernicus Cup
Copernicus Cup
Copernicus Cup
Social Media

Copernicus Cup

Jeden z największych halowych mitingów lekkoatletycznych w Polsce, odbywający się corocznie w Toruniu z światową obsadą lekkoatletyczną, jedyny w kraju meeting należący do IAAF INDOOR LEAGUE.

  • Przygotowanie całości designów i elementów graficznych do komunikacji w Digitalu dla wydarzenia. Odnowienie templatek i formatów digital w celu wyróżnienia i podkreślenia rangi wydarzenia
  • Prowadzenie całości działań dla wydarzenia we wszystkich kanałach Social Media w trybie codziennej komunikacji przez okres trzech lat. Facebook, Instagram z rozbudowaną codzienną porcją InstaStrories, Twitter ( po angielsku) w celu zasięgu PR i budowania relacji z dziennikarzami. Stworzenie z CopernicusCup jednego z najważniejszych HUBÓW newsów lekkoatletycznych w sieci.
  • Przygotowanie całości KONCEPTU oraz przeprowadzenie całej akcji, która pomogła Toruniowi wygrać organizację Halowych Mistrzostw Europy w 2021. Kampania "TIME FOR TORUŃ" zakładała zaangażowanie najlepszych lekkoatletów z całego świata, grup biegowych i biegaczy amatorów, którzy wykonując prosty znak literki T rękoma wyrażali poparcie dla kandydatury Torunia. Kampania rozeszła się szerokim echem w mediach generując setki zdjęć umieszczanych w mediach społecznościowych razem z dedykowanym hashtagiem #Time4Torun i została bardzo pozytywnie oceniona przez IAAF, pomagając Toruniowi w przyznaniu mu statusu organizatora tego wydarzenia. Więcej szczegółów w artykule:
Do góry