© All rights reserved.
Degustacja
Degustacja
Degustacja
Strony www

Degustacja

Nowy sklep internetowy z Polskimi kosmetykami naturalnymi. Przygotowaliśmy dla marki:

  • Strona internetowa oraz rozbudowany sklep z dedykowanymi modułami. Oprócz klasycznej ścieżki zakupowej, modułów płatności, pluginów digital/social, zaimplementowane także formularze zapisów i bookowania godzin konsultacji i spotkań indywidualnych z klientkami.
  • Przygotowanie całości KV marki w skład której wchodziło projektowanie logotypu marki, przygotowanie bazowego CI oraz stworzenie podstawowego brandbooka
  • Przygotowanie autorskiej 30 sekundowej animacji osadzającej świat marki, w której lektorem był głos właścicielki brandu. ANimacja stała się kanwą na której zbudowaliśmy sezonowość zmian layoutów i showcase na stronie www
  • Całościowa komunikacja dla marki w kanałach Social Media. Facebook, Instagram, TikTok, Reels. Codzienne posty budujące społeczność i świadomość marki, wszystko spięte z identyfikacją i KV firmy.
  • Dedykowana sprzedażowa kampania i generowanie wartościowego, konwertującego ruchu z platform META (Facebook Ads, Instagram Ads) oraz Google Ads (Merchant, Display, Search). Kampania stała się jednym z podstawowych kanałów generowania sprzedaży i kalorycznego ruchu do sklepu. Optymalizacja kampanii, szlifowanie grupy docelowej, analiza Facebook Pixel, zwiększanie ROAS do ustalonego 400%.
Do góry