© All rights reserved.
N69.PL
N69.PL
N69.PL
Social Media

N69.PL

Największa w Polsce i jedna z największych w Europie platforma z produktami erotycznymi. Markowa bielizna, gadżety, produkty niszowe. N69 generuje miliony odwiedzin w każdym miesiącu.

  • Przygotowanie całości strategii komunikacji i obecności w Digitalu dla N69.PL wyznaczenie touchpointów i celów długoterminowych, wprowadzenie i osadzenie digitalu jako jednego z najważniejszych segmentów działań. Przygotowanie całości identyfikacji graficznej dla obecności w digitalu. Odświeżenie logotypu i formatów, przygotowanie spójnych z KV templatek komunikacji, wprowadzenie nowych funkcjonalności i sekcji na stronę sklepu online.
  • Prowadzenie całości komunikacji dla marki w kanałach social media. Codzienna komunikacja zgodna z przygotowaną indywidualnie strategią komunikacji (ustalone linie, realizujące określone KPI) Facebook, Instagram, rozbudowane InstaStrories, włączenie komunikacji w TikToku, moduł poradników i testów video na YouTube jako element budowania organicznego SEM/SEO dla marki. Wszystko w przygotowanych liniach i formatkach bazujących i spójnych z KV brandu. Rozbudowa BLOGA i generowanie autorskiego contentu we współpracy z ambasadorkami. 7 dni w tygodniu 365 dni w roku.
  • Stworzenie całości programu INFLUENCEREK/AMBASADOREK marki. Przygotowanie strategii współpracy barterowo-afiliacyjnej, dobranie/selekcja ambasadorek i koordynacja działań. Współpraca lokuje produkty, bieliznę N69 w mediach społecznościowych ambasadorek, generuje sprzedaż dzięki dedykowanym kodom i afiliacji, buduje autorski kontent dla marki w ramach zdjęć, stylizacji dostarczanych przez ambasadorki do sekcji INSPIRACJE.
Do góry