© All rights reserved.
SmartBee Club
SmartBee Club
SmartBee Club
Social Media

SmartBee Club

Program Naukowy dla dzieci i młodzieży, bazujący na autorskich BOX'ach z eksperymentami chemicznymi dostarczanymi w module subskrypcji do domów. Dzieci wraz z rodzicami poznają i odkrywają podstawy chemii, fizyki i biologii realizując przygotowane tematyczne eksperymenty wraz z całym wachlarzem dodatkowych materiałów digital, wideo, online, Rozszerzonej Rzeczywistości.

  • Przygotowanie kompleksowej strategii komunikacji w digitalu dla SmartBee Club. Opracowanie całości identyfikacji graficznej w social media, przygotowanie templatek, formatek i skalowanych elementów.
  • Prowadzenie całości komunikacji w kanałach Social Media dla marki. Codzienne posty na Facebooku, Instagramie, Twitterze, YouTube plus interaktywne formaty na Insta Stories oraz Facebook Stories. Tworzenie zrębów społeczności i aktywizacji wokół formatu i marki. 7 dni w tygodniu 365 dni w roku.
  • Koordynacja i pomysły na spotkania LIVE! w których naukowcy pracujący nad SmartBee Club w ramach spotkań ONLINE przeprowadzali eksperymenty razem z dzieciakami którzy pracowali na tych zestawach z rodzicami w swoich domach. Cykl stał się początkiem turnusowych Zajęć ONLINE które sprzedawane był w ramach pakietów.
  • Wsparcie kampanii PPC/Social Ads w ramach zwiększenia wartościowego wolumenu ruchu na stronę sklepu i konwersji w postaci sprzedaży większej ilości pakietów eksperymentów. Szlifowanie grupy docelowej, analiza z Facebook Pixel, optymalizacja kampanii PPC, raportowanie i osiąganie ustalonego ROAS.
Do góry